Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü

Adrenalin sporu denilince akla gelen ilk Yamaç Paraşütü olmaktadır. Bunun için en iyi yerlerden birisi de hiç kuşkusuz ki Fethiye’dir. Fethiye Babadağ, yamaç paraşütü konusunda en iyi atlama noktalarından birisidir. 30 dakika sürecek olan bu heyecan dolu aktiviteyi aklınızdan çıkaramayacaksınız. Sizlere eşlik eden profesyonel pilotlar bulunur. Böylece siz de yüksekten o güzel seyrin keyfini çıkarırsınız. Atlayış öncesinde pilot tarafından gerekli bilgilendirme işlemi yapılır. Bilgilendirme işleminin ve gerekli hazırlıkların yapılmasının ardından artık uçmaya hazırsınız demektir. Yamaç paraşütü ile Ölüdeniz manzarasının güzelliğini seyrederken aynı zamanda pilot tarafından da uçuş boyunca fotoğraflarınız ve videonuz çekilir. İniş yapıldıktan sonra fotoğrafları ve videoları alma imkanınız bulunuyor. Pilot tarafından sizin isteğiniz dahilinde akrobasi hareketleri yapılır. Böylece heyecanınıza heyecan katabilirsiniz. Heyecan ve adrenalin dolu bu harika Fethiye yamaç paraşütü sonrasında iniş işlemi de çok basit gerçekleştirilir. Profesyonel pilot tarafından size eşlik edilen uçuşta iniş için ayağa kalkarak birkaç adım atmanız yeterlidir. Uçuş sırasında sizin güvenliğiniz için tüm güvenlik tedbirleri alınır. Hamile bayanlar, hastalık derecesinde panik atak ya da psikolojik bir rahatsızlığı bulunan kişilerin de Fethiye Yamaç Paraşütü turuna katılımlarına izin verilmez. Siz de Fethiye’ye geldiğinizde yamaç paraşütü zevkinden mahrum kalmak istemiyorsanız şort, t-shirt, güneş gözlüğü ve spor ayakkabınızı alarak bu harika fırsattan yararlanabilirsiniz. Yamaç paraşütü ile sizlere sunulmakta olan bu harikulade fırsatı asla kaçırmamalısınız.

Doğa sporları denildiğinde de akla Yamaç paraşütü gelmektedir. Fakat bilinmesi gereken bir husus vardır. Doğa sporlarında kesinlikle zihin ve beden koordinasyonunun sağlanması gereklidir. Hatta bunun için pek çok kişi kondisyon çalışarak, vücutlarını dayanıklı kılmaya çalışmışlardır. Söz konusu heyecanlı sporlarda, hele de Doğa sporunda ise beden ve zihin koordinasyonunu sağlamak önemli bir hal alır.

Neden yamaç paraşütü?

Neden Airborne Turizm Seyahat Acentası Yamaç Paraşütü Yapmalısınızİnsanların bu doğa sporunu çok fazla tercih etmesinin ilk nedeni kesinlikle heyecan verici bir spor olmasından kaynaklanır. İnsana çeviklik ve dayanıklılık katan doğa sporları arasında yer almaktadır. Efor harcanması gerektirdiği için vücudunuzu fiziksel anlamda geliştirmeye yatkın bir spordur. Aynı zamanda ciddi bir spor oluşu, herkesin hoşuna gitmektedir. Yamaç paraşütünün bir özelliği de hiç bir hatayı affetmemesidir. Bu noktada hiç bir hataya tolerans tanınmayan bu doğa sporunun kesinlikle bilinen bir yerde profesyonel bir ekip ile yapılması gerekmektedir. Airbone Turizm Seyahat Acentası gibi alanında öncü gelmiş acentalara başvurulmasında fayda vardır.

Güvenilir Yamaç paraşütü

  • Airbone Turizm Seyahat Acentasının sağlamış olduğu imkanlar yalnızca yamaç paraşütü ile sınırlı da değildir. Pek çok aktivitenin profesyonel kişilerle gerçekleştirilmesine olanak verilmektedir. Ayrıca tarafımızdan sağlanan ekipman desteği ile diğer acentalardan ayrılan bazı avantajlarımız bulunmaktadır.
  • Airborne Turizm Seyahat Acentası Yamaç paraşütü etkinliği güvenlidir!
  • Güvenli bir deneyim için, Airborne Turizm Seyahat Acentası yamaç paraşütü ile tercih yaparak; gönül rahatlığıyla yamaç paraşütü yapabilirsiniz.
1 Comment
alp

hayalimdir.. hava ılık olacak, yüzüme çarpacak o rüzgar, ellerimi açacağım parmaklarımın arasından rüzgar serin akacak

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.