Tekne Turu

Tekne Turu

Mavi suların güzelliğini doyasıya çıkarmak için Fethiye tekne turunu deneyebilirsiniz. Tekne turunda özellikle 12 adalar için düzenlenen turda güzel bir gün geçirebilirsiniz. Tur esnasında birçok noktada size gezme imkanı sunulur. Gezilecek olan duraklarda farklı güzellikleri görebilirsiniz. Her bir durağın kendine has güzelliği bulunuyor. Gösün Koyu’nda antik mezarlar ve antik tiyatrolar yer alırken, Zeytin Ada’da ise Osmanlı döneminden kalan yapılar sizi tarihin derinliklerine götürür. Yeşil ile mavinin buluştuğu Taşkaya Koyu’nda bulunan lokantalarda çok uygun fiyatlara yemek ve tatlı yiyebilirsiniz. Rodos şövalyelerinden adını alan Şövalye adasında yer alan sosyal tesisler sayesinde de zamanınızı keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Fethiye tekne turu kapsamında dört adet minik adadan oluşan Yassıca Ada’da ise adalar arasında yüzme imkanına sahipsiniz. Böylece denizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile keyfini çıkarabileceğiniz Fethiye tekne turunda yemek hizmetini Hamam Koyu’nda açık büfe olarak alabilirsiniz. Hamam Koyu da Rus devletlerinden kalma pek çok tarihi esere ev sahipliği yapıyor. Hem tarihi yerleri gezebilir hem de yemeğinizi yiyebilirsiniz. Tekne turu ile bu yerler dışında Domuz Adası, Tersane Adası ve Kızılada görebileceğiniz diğer yerleri oluşturuyor. Yüzme imkanı bulabileceğiniz Kızılada, eski bir deniz fenerini içerisinde barındırır. Tur kapsamında hem gezip görebilme hem yüzebilme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda aileniz veya arkadaşlarınız ile de bu güzel Fethiye tekne turunda fotoğraflar çekilerek bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Related Posts
1 Comment
arda

Amacın sadece para kazanmak olmayan, müşterisine kıymet verip iyi vakit geçirten bir kaptan ve ekibine denk gelirseniz inanılmaz güzel dakikalar sizi bekler..

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.