Ölüdeniz Yamaç paraşütü

Ölüdeniz Yamaç paraşütü

Bazı yerler, mevkiler ve bölgeler vardırki sanki o iş yada eylem için varolmuşlardır. Ölüdeniz Yamaç paraşütü aktivitelerinde ve bu sporu yerinde yapanlarda bilirlerki ülkemizde bu sporun kalbi Ölüdenizdir. Görsel bir şölene canlı tanık olmak isteyenlerin, havada süzülere muhteşem bir manzarayı adrenalin dolu bir sporla bütünleştirmek isteyenlerin ilk terhisi Ölüdenizdir. Anlatmakla bitiremeyeceğimiz ve tecrübe ile farkını kendimizin hissedeceği bu aktivite için mutlaka sizlerde planlamanızı yapıp bir defa da olsa bu tutkuyu yaşamalısınız. Fethiye yamaç paraşütü denilince akla gelen firmaların başında olan Airborne ile sizlerde hem en güvenilir şekilde katılım yapabilir hemde en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yamaç Paraşütünde Neden Ölüdenizi Tercih Etmeliyim?

Aslında ülkemizde Yamaç Paraşütü yapılabilecek bir çok farklı alan ve uygun bölge bulunmaktadır. Ancak bir çok atlama ve uçuş yapılan alan bir çok özelliği karşılasada bir çok yönden eksik kalmaktadır. Ölüdeniz Yamaç paraşütü ise bunların aksine komple bir uygunluk sunmaktadır. Atlayışa uygunluk, manzara, rüzgar ve akım, pist uzunluğu ve katılıcı yoğunluğu düşünüldüğünde Ölüdeniz oldukça öne çıkmaktadır. Türkiye de ilk defa uçuşun yapıldığı yer olduğunu düşündüğünüzde ne kadar bir büyük önem sahip olduğunu anlayabiliriz.

Kimler Paraşüt için Ölüdenizi Tercih Etmektedir?

Yamaç paraşütüne yeni başlayanlar ve yıllardır bu sporu yapanların hayali mutlaka ölüdeniz olmuştur. Sadece bölgeye yakın illerden katılım almaktan ziyade en çok Yamaç Paraşütü severlerin uzun illerden katılım gösterdiği görülmektedir. Bizlerde firma olarak tüm turlarımızda ve uçuşlarımızda hem ülke genelinde neredeyse her şehirden katılım almakta hatta yurtdışından dahi her sezon oldukça fazla sporseveri konuk etmekteyiz. Ölüdeniz Yamaç paraşütü uzun yılladır deneyimli ve oldukça tecrübeli uçuş ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Her sezon olduğu gibi en yakın sezonumuzda da sizlere en iyisini sunmak için bizler sizleri hazır bir şekilde daima bekliyor olacağız.

11 Comments
Saffet

Paraşüt yapmayı çok seviyorum.Nisan ayında ölüdeniz de paraşüt yapmayı düşünüyorum.

Arıkan

Yamaç paraşütü yapmak çok heyecanlı bir şey.Yapmanızı tavsiye ederim.

sebnem

ölü deniz ismi bile bana korku veriyorken nasıl yamac parasutu yapayım ki. daha once hic yapmadım ve niyetlenmistim tamda 😀

ahmet haneci

ölü deniz üzerinde süzülmek eşsiz bir lezzet. Yamaç paraşütü yapmak için en doğru yer fethiye sanırım…

Arıkan

Yamaç paraşütünü ölüdeniz de yapmayı çok istiyroum.Yaz aylarında güzel oluyor.

Sevil

Paraşüt yapmayı çok seviyorum.Mart ayında çok güzel oluyor yapmak.

abdulkadir

bu deniz cok durgun olduğu için olu deniz denmekte snaırım. ama yamac parasutu icin musait bir yermiki

esat

paraşüt üzerinden o enfes manzara kaçmaz herkesin bu essiz deneyimi yaşaması gerekiyor

İhsan

Oludenizin adi bile korjuncken birde uzerinde yamac parasutu yapmak cok cilginca olmali

murat

böyle sporlara merakım var paraşütte atlamak eğlenceli olmalı.

Nursel

Manzara enfes ama bu denizin ismi adami urkutuyor. Hareketsiz oldugundan saniyoruma di olu deni

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.