Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Airborne Turizm Seyahat Acentası ile Kelebekler Vadisi Tekne turu, Fethiye’nin Faralya Köyü’nde bulunan ve yüksek dağların arasında kalarak – yani ulaşımın çok güç olduğu bir bölgede- kendini çok iyi bir şekilde muhafaza etmiş bir cennet görüntüsüdür. Bu güzel vadiyi önce masmavi denizi, 50 metre yükseklikten dökülen muhteşem şelalesi ve bu yere adını vermiş olan bin bir çeşit güzelliğiyle kelebekler. İnsanın içinin huzur dolması için başka ne olabilir ki.

Kaliteli Tur İmkanları ile Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Airborne Turizm Seyahat Acentası ile Kelebekler Vadisi’ne ulaşım Fethiye Ölüdeniz’den kalkan teknelerle sağlanmakta. Ölüdeniz’den Kelebekler Vadisi’ne ulaşım yaklaşık 30 dakika sürmekte. Kelebekler vadisine geldikten sonra ister masmavi denizin ılık sularına kendinizi bırakabilir ve denizin tadını çıkarabilir, ister birbirinden güzel şelalelerin sesinde huzur bulup, güzelliğini izleyebilir, isterseniz de orada kalıp kamp yaparak bu güzelliğin tadını yalnızca bir gün değil birkaç gün de çıkarabilirsiniz.

Fethiye Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Bölgede en tecrübeli ve kaliteli Seyahat Acentası olarak, yıllardır Fethiye’de bulunan bütün turları gerçekleştirmekte ve diğer şirketlerden farklı olarak öncelikle hedeflerimiz %100 müşteri memnuniyeti ve güvenliktir. Bünyemizde barındırdığımız birçok teknemizle siz değerli misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamaktayız. Kelebekler Vadisi’ni firmamız aracılığı ile gezmek isteyen siz değerli misafirlerimizi konforlu teknelerimizle önce diğer koy ve görülmesi gereken diğer eşsiz güzellikleri gösterdikten sonra adeta cennetten bir görüntü gibi olan Kelebekler Vadisi’ne getirmekte bir yanda eşsiz mavi suyuyla Ölüdeniz bir yandan da bin bir çeşit güzelliğiyle Kelebekler Vadisi Tekne Turu. Bu geziye katılmak için herhangi bir sınır ve engel yoktur isteyen her misafirimizi bu turumuza almaktayız.

1 Comment
hasan bağdat

kelebekler vadisi isim olarak ilginç geldi bana görmek isterdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.