İptal/İade koşulları

[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1500023143376{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1500023150385{background-color: #ffffff !important;}”]

Şartlar & Koşullar

[/vc_column_text][vc_column_text]Tüm uçuş paketleri aşağıdaki şartları kapsamaktadır:

1. Talep formunda ismi olan şahış, grup lideri olarak kabul edilip, diğer tüm grup üyeleri adına şartları ve kuralları onaylayan kişi olur.
2. Web sayfasında paylaşılan fiyatlar o andaki geçerli güncel fiyatdır. Fiyatlar yıl içerinde değişiklik gösterebilmektedir (Düşük sezon, yoğun sezon). (Airborne Travel) tur programını, servisi, aktiviteyi, fiyatı ve transfer araçını herhangi bir sorumluluk ve geri ödeme gerektirmeksizin değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutmaktadır.

Onay Şartları:

3. Yamaç paraşütü turu, kara turu yada havalimanı transferi toplam ücretin %30 Airborne 3D Güvenlikli ödeme sistemi ile yatırılmadan konfirme edilmeyecektir.

Geri Ödeme:

4. Müşteri her hangibi bir sebebten dolayı (sağlık sorunu, ailevi sebepler dahil) rezervasyonunu iptal ettirmek isterse: A.Tur tarihinden 30 gün önce iptallerde, İPTAL kabul edilir. Toplam bir ödeme yapılmış ise %70 oranında geri ödeme iade edilir. Sadece deposit ödemesi yapılmış ise herhangi bir geri ödeme yapılmaz. B. 29 günden daha önceki bir tarihte rezervasyonun İPTAL edilmesi durumunda her hangibi bir geri ödeme yapılmaz.

Hava Şartlarından Dolayı İptal yada Erteleme

5. Fethiye’deki müsait gününüzde uçuşunuz hava şartlarından dolayı gerçekleşmezse, havanın müsait olduğu en muhtemel günde uçuşunuz gerçekleşir. Eğer bu günde de uçamazsanız. Yapmış olduğunuz tüm ödemeler (%100) tarafınıza iade edilir.

Sigorta

6. Yamaç Paraşütü operatörü yolcuların sigortasını sağlamaktadır. Yamaç Paraşütü Turu fiyatının içine sigorta bedeli dahildir.

Sorumluluk

7. Airborne yada rezervasyon yetkilisinin sorumluluğu sınırlıdır. Airborne iptal yada program değişikliğinden, ekipmandan kaynaklanan teknik sorun, boykot, hırsızlık, kayıp olan yada zarar gören bagajdan, yaralanma, ölüm, terrör saldırısından kaynaklanan zarardan, hava koşulları yada herhangi bir sebepten dolayı sorululuk kabul etmemektedir. Tüm kayıp ve masraflar müşteriye aittir.

8. Airborne tur programını ve fiyatını her an değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Gösterilen fiyat, piyasadaki yoğunluğun anormal artışı, petrol fiyatlarının aşırı yükselmesi yada enflasyon oranındaki anormal değişiklikler durumunda değiştirilebilir bu durumda yolcudan ek ödeme talep edilebilir.

9. Ekipmandan kaynaklanan bir arıza olması durumunda Airborne yada sorumlu yetkilinin 24 saatlik zamanı vardır. Bu dilimde problemi çözer yada telafi eder. Bu çercevede herhangi geri ödeme yapılması söz konusu değildir.

10. Tura katılanlar arasında yaşanacak herhangi olumsuz bir durumunda Airborne sorumluk kabul etmez, geri ödeme gerçekleştirmez.

11. Herhangibi bir memnuniyetsizlik durumunda lütfen tur sonrası Airborne Travel ofisi ile iletişime geçiniz.

12. Misafirin Sorunluluğu: Misafir herhangi bir talebi olması durumunda ilk önce Airborne ile iletişime geçmelidir.

13. Eğer misafir belirtilen alınış saatinde hazır bulunmaz ve uçuşa yetişemezse herhangi bir geri ödeme yapılmaz.

14. Web sayfasında en iyi ve en doğru bilgilerdirme yapılmıştır. Kısmende olsa gözden kaçan hata olabilir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]