Fethiye ölüdeniz Tekne Turu

Belki de Fethiye’ye geldiğiniz de yapmanız gereken ilk şeylerden biridir. Büyüleyici mavisi ile Fethiye ölüdeniz Tekne Turu sizleri bu güzelliği görmeye davet ediyor. İster tekne içinde oturup fotoğraf makinalarınız ve kameralarınızla çekim yapın, ister kendinizi Ölüdeniz’in ılık sularına kendinizi bırakın.  Ayrıca Airborne Turizm Seyahat Acentası Fethiye Ölüdeniz Tekne turu içinde birbirinden güzel ve eşsiz dört tane de ana durak yeri vardır. 

Fethiye ölüdeniz Tekne Turu Duraklama Yerleri

  • Kelebekler Vadisi: Adeta cennet bir görüntü gibi muhteşem şelalesi, masmavi denizi ve ismini aldığı birbirinden güzel kelebekleriyle gelenleri kendine aşık eden bir yer. Kelebekler vadisi yalnızca ulaşımın zor olması nedeniyle kendini çok güzel bir şekilde korumuştur. Burada ister kalıp kamp yapabilir, ister eşsiz manzarayı izleyebilir, isterseniz de masmavi suya kendinizi bırakabilirsiniz.
  • Mavi Mağara: Yalnızca tekne ile gidilebilecek yerlerden biri olan ve belki de yüzmek için en uygun yerlerden biridir.
  • Soğuk Su Koyu: Sadece su değil kayaları, doğal bitki örtüsü ve çam ormanları ile kendine hayran bırakan bir diğer yere burasıdır. Yazın kavurucu sıcağında kendinizi buz gibi suyun içine atarak serinleyebilir ve bu eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.
  • Deve Plajı: Tekne turu aktivitemizin son durak yeri olan Deve Plajı’na ismini veren orada bulunan kayaların deve şekline benzemesinden dolayıdır.

Fethiye Ölüdeniz Tekne turu adlı turumuza katılacak kişiler için herhangi bir engel yoktur. Gelmek isteyen herkes katılabilir.

Fethiye ölüdeniz Tekne Turu Alınma Noktaları

  • Hisarönü-Ovacık: 10:00
  • Fethiye: 09:15
  • Çalış: 09:00  

Tur 10:00 gibi başlayıp akşamüzeri 17:00’da bitmektedir.

1 Comment
Hikmet

Fethiyede yamas parasutumu yoksa tekne turumu? Ben kararsiz kaldkm ama yamac parasutu biraz riskli goruyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.