Fethiye Jeep Safari

Fethiye Jeep Safari

Fethiye Jeep Safari

Safari denildiği zaman belirtmek gereken ilk husus, kesinlikle su ile temasınızın olacağını aklınızdan çıkartmamanız gerektiğidir. Birde ayağınıza rahat bir sandalet giymeniz, sizler için oldukça avantajlı olacaktır. Safari etkinliğinde kendinizi bir anda su savaşının ortasında bulabilirken diğer bir yandan çamur banyosunda güzelleşebilirsiniz. Muhteşem durakları içerisine alan tur kapsamında, zamanın nasıl geçtiğini bile fark etmeyeceksiniz. Hadi o zaman Fethiye Jeep Safari turunun detaylarını anlatalım!

Bir Jeep Safari Yolculuğu

Yolculuğunuz daha başlamamışken, durak noktalarına sizi götürecek olan lüks araçlar ile alınırsınız. Bu araçlar sizleri başlangıç noktasına götürdüğünde tur başlar. Su savaşları konusunda daha önceden bilgi sahibi olan gezginler, yanlarında tur tabancalarını getirmiştir çoktan. Fakat üzülmeyin, sizlerde gittiğiniz yerdeki tur tabancalarından satın olarak eğlenceye dâhil olabilirsiniz.

İlk durağımız Tlos Antik Şehri

İçerdiği doğa manzarası ile dillere destan olan tarihi şehir, içerisinde yer alan antik eserlerle insanı hayran bırakacak türdendir. Buradaki tarih kokan gezimizin ardından, diğer bir durağa geçeceğiz.

Saklıkent Kanyonunda Yemek Yemeye Ne Dersiniz?

Seyahatin avantajlarından birisi olarak, başlangıç noktasına ulaşmanızdan Saklıkent Kanyonundaki öğle yemeğine kadar pek çok fırsatın bizim tarafımızdan karşılanmasıdır. Üstelik bu durağın diğer bir avantajı bungee jumping gibi çeşitli aktivitelere, ücretini ödemeniz dahilinde katılabiliyor olmanızdır.

Yaka Park’ta Biraz Dinlenelim

Madem bu kadar yorulduk, biraz dinlenmeyi hak ettik öyle değil mi? Eşsiz dinlenme alanlarında günün stresinden arınacaksınız.

Çamur Banyosunda Güzelleşelim

Çamur banyosunun cilde olan etkileri bilim tarafından kanıtlanmıştır. Son durağımız olan Karaçay’da hem eğlenecek hem de yeniden doğmuş gibi olacaksınız…

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.