At turu

Yurdumuzda bir çok noktada bulunsa da At turu denildiğinde akıllara ilk olarak Fethiye turu gelmektedir. Pek çok yeri yürüyerek keşfedebileceğiniz güzelliklere sahip olan Fethiye’yi, at turu eşliğinde de gezebilirsiniz. Peki hangi acentanın at turu aktivitesine katılmak istediğinize karar veremediniz mi? Pek çok acenta müşterilerine farklı imkanlar sunmaktadır. Fahat güvenliğinizden konforunuza kadar düşünen acentanızın aynı zamanda uygun fiyat imkanı sağlamasını istemez miydiniz? O halde doğru adrestesiniz!

Fethiye’de At Turu

Fethiye’nin doğal güzelliklerini yürüyerek keşfedebileceğiniz gibi at ile tura katılarak da keşfedebilirsiniz. Fethiye Kayaköy at turu ile sizlere iki farklı alternatif güzergah seçeneği sunulur. İstediğiniz güzergah üzerinde at sürerek, harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. At ile gezmek adeta bir tutkudur. Özellikler Türkler tarafından geçmişten günümüze kadar atlara özel bir ilgi gösterilmiştir. Fethiye’ye geldiğinizde katılabileceğiniz at turu ile hem doğal güzellikleri daha iyi görebilirsiniz hem de bu güzellikler içerisinde fotoğraf çekebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızı yanınıza alarak Fethiye at turu esnasında bu güzel anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Uygun fiyat imkanlarının sunulduğu at turunda bir tur yaklaşık olarak iki buçuk saat sürer. Bir günde iki tur gerçekleştirilir ve güzergah seçimi size bırakılır. İlk tur sabah saatlerinde ikinci tur ise öğle saatlerinde başlar. At turuna katılacak olan kişiler için herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. İsteyen herkes at turu ile Fethiye’de bu güzelliğin tadını çıkarabilir. At turu fiyatına servis hizmeti, rehberlik hizmeti ve tur için gerekli olan ekipmanlar dahildir. Tur ile güzergah olarak sizlere orman yolundan Fethiye’ye ve Hisarönü’nden Kayaköyü’ne olmak üzere iki farklı seçenek sunulur. Hangi güzergahı seçerseniz seçin, alacağınız keyif ve yaşayacağınız heyecan dolu dakikalar sizin için unutulmaz olacaktır. Fethiye’ye geldiğinizde at turuna katılmadan dönmemelisiniz. Aksi halde bu güzel macera dolu anlardan mahrum kalırsınız.

At turu ile Anılarınız ölümsüz olsun

Airborne sizlere en iyi deneyimi yaşatacak olan At turu için farklı alternatifler sunmaktadır. Bununla da kalmayıp yaşadığınız harika deneyimin fotoğraflarını ve videosunu uzman ekibimiz ile çekerek ölümsüzleştirmekteyiz. Yediden yetmişe bir çok katılımcının yoğun ilgi gösterdiği turlarımız her sezon düzenli olarak programlı şekilde sizlere sunulmaktadır. Deneyimli ve Tecrübeli binicilerimizle At turu hayalinizi vakit kaybetmeden hemen gerçekleştirebilirsiniz. 

Geçmişten günümüze süren bir gelenek

At turu geçmişten günümüze kadar gelmiş ve popülerliğini hala kaybetmemiş bir doğa sporudur. Sizler için iki farklı güzergah seçeneği sunarak, farklı güzergahlar üzerinden farklı yerleri keşfetmenize olanak tanır. Üstelik at üzerinde turlarken sizlerde bu doğa güzelliğinden mahrum kalmayıp, fotoğraf çekme imkanı bulursunuz. At turunu gerçekleştireceğiniz en iyi yerlerden birisi olan Fethiye, Airborne gibi öncü gelmiş bir acenta ile birleştiğinde; ortaya harika kareler çıkacaktır. Sizlerde bu heyecan dolu gezi serüveninden mahrum kalmamak için bizlerle iletişime geçip, Airborne turlarının ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Ayrıca tur aktivitesinin gerçekleştireceği yere kadar konforlu bir seyahat imkanı sunmaktayız. Haydi o zaman, Airborne Turzim Seyahat Acentası ile ayrıcalıkların keyfini çıkartmaya…

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.