Neden Airborne ?

Neden Airborne ?

Hava indirme (AİRBORNE) Takımına Hoş geldiniz.

Açılışından günümüze kadar her zaman kalite ve güvenden ödün vermeyen anlayış yapısı,insana ve çevreye saygılı  hizmet anlayışıyla sizlerin yanındayız. Airborne paragliding team bünyesinde konusunda Dünyanın en iyi ve seçkin  sayılabilecek Tandem Pilotlarını barındırır.Belki de hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu  çok özel 30 dk’yı konusunda uzman profosyönel,deneyimli Pilot arkadaşlar la bu aktiviteyi unutulmaz anlara dönüştürmeye ne dersiniz? Günümüz ekonomik  şartları düşünüldüğünde ve piyasa araştırması yaptığınızda alacağınız bu hizmetin çok ucuza bulduğunuzu  düşünüp acaba cidden karda mısınız? Unutmayın ki bir çizik bile bir yıl boyunca sabırsızlıkla beklediğiniz Tatiliniz size ızdırap olabileceği hiç aklınıza geliyor mu? Size belki de çok küçük farklarla son derece kalite den uzak, ucuza kapattım mantığı ile aldığınız bu hizmet ,geçekten ekonomik ve karlı mı? İsterseniz  biletinizi Airborne ailesinden alın İsterseniz diğer Ölüdeniz de bu işi aracı İnternet satıcısı olmayan gerçek firmalardan alın firma güvenirliği , takımların kadrosunun deneyimi olan firmalardan almanızı öneririz.Unutulmamalıdır ki kalite asla ucuz değildir.Eğer o işte ucuzculuk, her fiyata uçarım ,hizmet veririm diyenler varsa emin  olun ki  bir yerlerden kırpıyorlar anlamına gelir.Lütfen internet üzerinden alacağınız bu özel aktiviteyi Sportif Havacılık  Faaliyet belgeli ,Acenta güvencesi olan ve Kaza Sigortasına  sahip  gerçek firmalar olduğuna emin olun.

AIRBORNE  Yamaç paraşütü takımı  hem kaliteyi ,hem de ekonomiyi  en üst segmentte sizlere sunar.Bu da bizi seçmenizde ki en önemli etkendir.Haydi gelin Hava indirme takımımızı yakından tanıyalım.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.