Fethiye Yamaç Paraşütü Eğitimi

Bir çok farklı yerde bu alanda eğitim alabilirsiniz ancak Ülkemizde bu alanda en popüler yer ve her paraşüt tutkunun istediği alan olan Fethiye Yamaç paraşütü eğitimi yerinde almak ve Airborne ile tecrübe etmek bir ayrıcalıktır. Bünyesinde görev alan eğitmenlerinden tüm yardımcı personellerine kadar profesyonel düzeyde sizlere uzun yılladır hizmet veren firmamızdan dilediğiniz zaman bu eğitimi güvenle alabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü ile ilk kez deneyim yaşayacak yada eğtimini bir üst seviyeye çıkarmak isteyen herkes Profesyonel Eğitim Kadrolarımızla en büyük tecrübeyi yaşabilmektedirler

Bilinçli Fethiye Yamaç Paraşütü Eğitimi Alın!

Yamaç paraşütü heyecan verici ve oldukça adrenalin dolu bir doğa sporudur. Bu sporun bilinçsizce yapılmaması gerekir. Bilinen bir acenta ile anlaşmanızın öneminin altını çizmek isteriz. Airborne Turizm Seyahat Acentası Yamaç Paraşütü turu kapsamında bir hususun altını çizmeliyiz ki;yamaç paraşütü etkinliği, Fethiye Yamaç paraşütü eğitimi almamış kişiler tarafından kesinlikle yapılmamalıdır. Yamaç paraşütü dendiğinde akıllara ilk olarak Fethiye gelmektedir. Fakat bu kadar harika bir manzaraya karşı profesyonel bir yamaç paraşütü deneyimi tatmak nasıl mümkün olabilir? Aklınıza takılan ve hayalinizde olan tüm soru ve yaşamak isteyeceğiniz deneyimler için her şeyin cevabını şirketimiz hizmetlerinde bulabilirsiniz. 

Airborne Turizm Seyahat Acentası ile Yamaç Paraşütü eğitimi

Elbette böylesine harika bir doğal sporu eğitim ile yapılmalıdır. Başlangıç aşaması eğitimi için yamaç paraşütü yapmak isteyen pilot adaylarını ilk olarak gökyüzü ile tanıştırmaktayız. Bu noktada bazı uçuş tekniklerine dair detaylar ve temel bilgileri vermekteyiz. Ayrıca pilot adaylarımızın uçuş öncesinde kendilerini hazır hissetmeleri için ufak bir kurs programı düzenlemekteyiz. Gökyüzü ile tanışan adaylar sırasıyla kalkış uçuş ve iniş pratiği kazanmış olarak gerçek bir pilot olma şansı yakalayacaklardır. Sizlerde Airborne Seyahat acentası ile iletişime geçerek, pilot olmak istediğinize dair başvurunuzu yaparak, uzman Eğitmen kadromuzdan  Fethiye Yamaç paraşütü eğitimi alabilirsiniz.

Güvenli Uçuş ve profesyonel Yamaç Paraşütü Eğitimi

Son olarak belirtmeliyiz ki firmamız, bütün ekipmanlarınızı tedarik ederek; eğitim boyunca ihtiyacınız olabilecek her şeyi düşünmüştür. Uçuş esnasında telsiz ile iletişimde kalmanızı ve uzman eğitmenlerle herhangi bir olası durum karşısında müdahale edilmesi için; son derece profesyonel çalışmaktayız. Güvenli uçuş ve profesyonel ekiple birlikte Fethiye Yamaç Paraşütü eğitimi için doğru adrestesiniz. Şimdiye kadar sayısız insan ve grup bizleri tercih ederek unutulmayacak bir deneyim yaşamışlardır. Ülkemizin her bölgesinde, her şehrinden doğa sporu sevenlere bu alanda gerekli bilgi ve birikimlerimizi aktarmaktayız. 

 

1 Comment
Abuzer

Bakacağınız ilk yer burası olsa gerek uygun fiyatlara uygun uçuşlar yapmak için burası tavsiyem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.